Warning: Undefined property: WhichBrowser\Model\Os::$name in /var/www/vhosts/ismailturkay.com/networkteamwins.com/.webkokpit/lib/client.php on line 32

Warning: Undefined property: WhichBrowser\Model\Device::$manufacturer in /var/www/vhosts/ismailturkay.com/networkteamwins.com/.webkokpit/lib/client.php on line 37

Warning: Undefined property: WhichBrowser\Model\Device::$model in /var/www/vhosts/ismailturkay.com/networkteamwins.com/.webkokpit/lib/client.php on line 38
Network Marketing Nedir? | NetWorkTeamWins

Eğitimler

2 Temmuz 2022 19:24   |    7214 Okunma

Güvenilir Network Takımı İle Çalışmalısınız

 Network Marketing 18 yaşını doldurmuş herkese açık bir iş koludur. Cinsiyetine, yaşına, eğitimine, deneyimine, diline, dinine, ırkına bakmaksızın herkesin yapabileceği bir iştir. Torpil, tanıdık, diploma gerekmez.

Network Marketing yasal ve etik bir iş koludur. ABD, Japonya, İngiltere, Fransa, Almanya gibi gelişmiş ülkeler başta olmak üzere tüm dünya üzerinde hızla büyüyen ürün veya hizmetleri pazarlayan 100 milyon insanın 100 milyar Amerikan Dolarından fazla ciro yaptığı bir endüstridir. Network Marketing’de ücretli yoktur. Herkes kendi işini kurar, kendi işinin sahibi olur. Network Marketing’de zorla hiçbir şey yaptırılmaz. Yapmaya siz gönüllü olursunuz. Network Marketing büyük sermaye gerektirmez. Başlangıç için gerekli kitin içinde kullanacağınız ürünler veya işinizi kurmak için gereken faydalı bilgilerin yer aldığı dokümanlar vardır. Network Marketing üreticiden doğruca tüketiciye giden bir yöntem olduğu için çok kaliteli ürünler muadillerine göre ya çok hesaplıdır ya da benzersiz oldukları için çok sadık bir tüketici kitlesi oluştururlar. Bu kişiler kendi tanıdıklarına memnun kaldıkları ürünleri tavsiye ederler ve Network Marketing şirketleri de bu şekilde reklamını yapan kişilere bunun karşılığında bir ek gelir veya ciddi kazançlar sağlayabilecekleri olanakları sunarlar.

Bir ürünün klasik ticarette üretilmesi ve üretim sürecinden sonra tüketiciye ulaşana kadarki süreçte geçirdiği evre aşağıda ayrıntılı gösterilmiştir. Burada dikkat edilmesi gereken husus üretimden tüketiciye ulaşana kadar birçok aracı olduğundan maliyetler de artmakta kar paylaşımı bu aracılar ile paylaşılmaktadır.

Aşağıda ki şekilde üretici firmayı bir parfüm şirketi olarak düşünürsek ürettiği parfümü tüm maliyetlerini hesaplayarak üstüne de karını ekleyerek bu işin toptancılığını yapan aracılara satar. Satın almayı yapan toptancılarda bu parfümleri tüm maliyetlere karını ekleyerek perakende satış yapan aracıya satar ve perakende satıcı da tüm maliyetlere karını ekleyerek satıcıya satar böylelikle üretilen ürün fabrikadan tüketiciye ulaşana kadar birçok el ve aracı değiştirerek tüketiciye ulaşmış olur.

Son Eklenenler

2 Temmuz 2022 20:16   |    7257 Okunma
NetWorkTeamWins.com ile Kazanç

Yeni, dinamik network marketing sistemi NetWorkTeamWins, sana benzersiz bir kazanç planı ve özenle seçilmiş ürünler sunuyor. İşini geliştirmek için kapsamlı eğitim ve destek veriyor. 

2 Temmuz 2022 19:41   |    6661 Okunma
Neden NetWorkTeamWins ?

Yeni, dinamik network marketing sistemi NetworkTeamWins.com , size benzersiz bir kazanç yöntemi ve özenle seçilmiş ürünler sunuyor. Burada size isinizi geliştirmek için kapsamlı eğitim ve destek veriyoruz. Sürekli büyüyen bu ekibin bir parçası olma fırsatını kaçırmayın. Net, şeffaf, yeni nesil gelir modelimizle, kısa sürede kazananlar kulübüne katılın.

1 Temmuz 2022 19:20   |    7828 Okunma
Network Marketing Sistemin Avantajlarını Nedir ?
Network TEAMWINS
Network'ün kazandıran takımı.